• Намалена цена
  • Ново
Дрвото Wrasse Девојки плажа сандали Девојки чевли 2018 Нова Мода Дете Сандали мода Лак Шупливи Бисер Плажа Принцеза Чевли
zoom_in

Дрвото Wrasse Девојки плажа сандали Девојки чевли 2018 Нова Мода Дете Сандали мода Лак Шупливи Бисер Плажа Принцеза Чевли

DEN 355.00 590.88

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Декорација:
Beading
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Возраст Опсег:
9T,14T,4T,5T,6T,35M,3T,13T,10T,12T,7T,8T,11T
Кожа Стил:
Печатење Кожа
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Сандала Тип:
Рибар
Пол:
Девојки
Пета Тип:
Станот со
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
Дрвото Wrasse
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..