• Намалена цена
  • Ново
2017 најдобар квалитет на Природна Боја на Мажите Зима Вистински Raccoon Куче Крзно Капи
zoom_in

2017 најдобар квалитет на Природна Боја на Мажите Зима Вистински Raccoon Куче Крзно Капи

DEN 4032.00 5760.00

Износот
check Това е достапна


Природна Боја На Мажите Зима Вистински Raccoon Куче Крзно Капи
Материјал : вистински raccoon крзно
Природна Боја
Супер Квалитет
OEM Услуга
Големина на : слободен големина
Опис
Природна Боја На Мажите Зима Вистински Raccoon Куче Крзно Капи
MOQ
1pc
Материјал
Вистински raccoon крзно
Големина
Акции големина : слободен големина
Сопствени направени големина : добредојдовте да контактирате со нас
Боја
Акции боја : како се покаже
Custom size : добредојдовте контактирајте со нас за повеќе бои
Бренд
Нашиот бренд
ОЕМ е достапна, pls ни ги испратите вашите етикети
Капацитет На Производство
1000pcs месечно
Нашите Aliexpress
RMKS
1. ODM производство е достапна
2. Сите цени треба да бидат потврдени пред да се игра цел
3. Времето за производство е договорено, штом надоместокот се проверува тука
4. олово време на примерокот е околу 7-10days,15days ако треба да боја боја

Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Бренд Име:
HARPPIHOP
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
yinhuleif

Слична стока во категоријата..