• Намалена цена
  • Ново
бесплатен превозот кристал цвет салфетка прстен салфетка носителот на големо цена 12 компјутери
zoom_in

бесплатен превозот кристал цвет салфетка прстен салфетка носителот на големо цена 12 компјутери

DEN 812.00 955.20

Износот
check Това е достапна


Материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
qn18032811
Бренд Име:
quaeas
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
qn18032811
Материјал:
Свила
Големина:
dia 4.2/4.5/5.5cm
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
црвена, розова, жолта, сина, виолетова
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
Акрилик
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..