• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен превозот Топла продаде стандард храна одделение од нерѓосувачки челик маса контрола дренажа луксузни кујна двојно ритам потоне 780x430 MM
zoom_in

Бесплатен превозот Топла продаде стандард храна одделение од нерѓосувачки челик маса контрола дренажа луксузни кујна двојно ритам потоне 780x430 MM

DEN 15216.00 30432.00

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 7 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Канализација цевка . систем 3.Вода дренажа*2 4.Потрошувачка кошница 5.Табела контрола дренажа 6.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Тапа 3.Канализација цевка . систем 4.Вода дренажа*2 5.Водовод*2 Ладно . Топла 6.Потрошувачка кошница 7.Табела контрола дренажа 8.Вода Overflow Уред
[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Со Тапа
Број на Дупки:
Две
Потоне Стил:
Двојно Сад
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Големина:
78x43 CM
JR:
579/659/679
кодот на производот:
TANGWUS

Слична стока во категоријата..