• Намалена цена
  • Ново
Пченица Влакна Мрежа Микробранова Лажица Со загреан Ручек Кутија Плоштад Три Студент Садови Бенто Кутија Контејнери за Складирање
zoom_in

Пченица Влакна Мрежа Микробранова Лажица Со загреан Ручек Кутија Плоштад Три Студент Садови Бенто Кутија Контејнери за Складирање

DEN 576.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Ручек Кутија Капацитет:
Други
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Функција:
Microwavable,Еко-Пријателски
Бренд Име:
querida
боја:
Зелена Пченица Виолетова
Обликот:
правоаголник
Капацитет:
1200ml

Слична стока во категоријата..