• Намалена цена
  • Ново
FORUDESIGNS Кул Волкот Печатени Полиестер Жените Ручек Торба Термички Изолирани Оброк Торба Преносни Деца Студент секојдневен Tote Храна Кеси
zoom_in

FORUDESIGNS Кул Волкот Печатени Полиестер Жените Ручек Торба Термички Изолирани Оброк Торба Преносни Деца Студент секојдневен Tote Храна Кеси

DEN 720.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.

Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
z20
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Тип:
2 Лица
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
изолирани ручек кутија, торба
Шаблон Тип:
Изолирани Термо Торба Ручек
Големина:
28*13*25cm
Тежина:
128g
се отвори патот:
Патент
Точка име :
Преносни оброк торба/ручек торба

Слична стока во категоријата..