• Намалена цена
  • Ново
Симпатична Бебе Облека Врвен Квалитет Новородено Бебе Девојка Romper Деца Девојки Чипка Onesie Младата Jumpsuit Роденден Облека DS9
zoom_in

Симпатична Бебе Облека Врвен Квалитет Новородено Бебе Девојка Romper Деца Девојки Чипка Onesie Младата Jumpsuit Роденден Облека DS9

DEN 324.00 355.68

Износот
check Това е достапна


Се препорачува за деца висина е само за ваша референца, не е точно според различни бебиња и деца. Големина можеби 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате мерење пред да изберете големина. Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно да ме контактирате.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите
позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас,
ве молиме размислете два пати пред да замине ни повратни информации.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Сите предмети се во парк. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми со плаќање. 1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Затоа што ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и се извинуваме за непријатностите. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не мора да се плати било царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било каква царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност, ве молиме да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. НАПОМЕНА : 1.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број во случај на локалните поштата не може да ве контактираме за да ги собереш на парцели и кога тоа ќе пристигне. 2.Жал ми е што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
Плоштад Јака
Бренд Име:
rorychen
Материјал Состав:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
BR00129
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Појас

Слична стока во категоријата..