• Намалена цена
  • Ново
Долго Возбудува Подигање Намали Ракав Romper Жените Playsuit Печати Биг Цвет Флорални Лабава Секси Исклучување Рамо Комбинезони Bodysuit Jumpsuit
zoom_in

Долго Возбудува Подигање Намали Ракав Romper Жените Playsuit Печати Биг Цвет Флорални Лабава Секси Исклучување Рамо Комбинезони Bodysuit Jumpsuit

DEN 926.00 1029.12

Износот
check Това е достапна


Големина Должина Биста Половината cm cm cm S 64 86 74 M 65 91 79 L 66 96 84 XL 67 101 89
1."Ве молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
NR118-0638
Одговара Тип:
Подигнете Ги Намали
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Liva девојка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Playsuits
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Возбудува

Слична стока во категоријата..