• Намалена цена
  • Ново
Силиконски Тесто Ролери Средна Големина Возен Pin Шарени Слатки Алатка
zoom_in

Силиконски Тесто Ролери Средна Големина Возен Pin Шарени Слатки Алатка

DEN 318.00 397.44

Износот
check Това е достапна


Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.
1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.
2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.
3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.
4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .
4,нема по-продажбата на политика за подароци.
100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски тесто ролери Зелена производ, во согласност со Американската ФДА квалитет, innoxious, нема чуден мирис, Вкупниот долг 30cm, добра алатка за печење, од не ' рѓосувачки челик возен pin Материјал Храна одделение силиконски Боја : Розова,зелена, сина и така натаму Големина 30.5 cm ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков

Тип:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ

Слична стока во категоријата..