• Намалена цена
  • Ново
60 80 100CM Мини Телескопски Мраз Риболов Прачка Преносни Карбонски Влакна Речни Ракчиња Крап Риболов Пол Зима Риболов Прачка се Справи со Pesca
zoom_in

60 80 100CM Мини Телескопски Мраз Риболов Прачка Преносни Карбонски Влакна Речни Ракчиња Крап Риболов Пол Зима Риболов Прачка се Справи со Pesca

DEN 116.00 143.04

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Тој е дизајниран со меки дрво имитација, правејќи се справи удобно;
Тој е направен од 80% јаглерод, од нерѓосувачки челик;
Деликатна риболов пол со исклучителна занаети;
Спецификации :
Име : Шкампи Мраз Риболов Пол
Должина : 0.6-1m
Нето Тежина : 50-66g
Бруто Тежина : 53-69g
Материјал : Јаглероден+ Епоксидна Смола
1 X Риболов Пол
1 X ЈП Пакет

Позиција:
Поток
категорија:
Намамат Род
Материјал:
јаглерод
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
Риболов
Бренд Име:
sikiwind

Слична стока во категоријата..