• Намалена цена
  • Ново
НОВИ Јаглерод Род 1.8 M Издолжување 2.1 M Кастинг Прачки Екстра-Брза Акција M 2 Совети Тест 10-25g Чувствителни Риболов пол Бесплатен превозот
zoom_in

НОВИ Јаглерод Род 1.8 M Издолжување 2.1 M Кастинг Прачки Екстра-Брза Акција M 2 Совети Тест 10-25g Чувствителни Риболов пол Бесплатен превозот

DEN 1226.00 1532.64

Износот
check Това е достапна


Еден прилагодливи риболов прачка, две големини : 1.8 м и може да се прошири на 2.1 m.
Производство Детали : * Вкупна Должина : 1.80 м-2.10 м * Транспорт Должина : 95cm * Оддел : 2 секции * Совет Diamater : 1.8 мм * Но Diamater : 11.5 мм * Прачка Тежина : Кастинг Прачки 175g се Врти Прачки 170g * М акција совет : Намамат тежина(10-25g) Линија тежина(8-16lb) * Јаглерод : 98%

Број На Модел На:
KT-3
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал:
јаглерод
Тврдост:
Тешко
Топ Дијаметар:
1.8 mm
категорија:
Намамат Род
Должина:
1.8M adjustable to 2.1M
Тежина:
170g
моќност:
M
Намамат:
10g-25g
линија:
8-16LB

Слична стока во категоријата..