• Ново
Maximumcatch Риболов Терминал 25pcs Справување со Безбедносни Доведе Клипови со Игли Опашка Гумени Цевки Крап Риболов Справи со Алатки
zoom_in

Maximumcatch Риболов Терминал 25pcs Справување со Безбедносни Доведе Клипови со Игли Опашка Гумени Цевки Крап Риболов Справи со Алатки

DEN 196.80

Износот
check Това е достапна


Maximumcatch Риболов Терминал 25pcs Справување со Безбедносни Доведе Клипови со Игли Опашка Гумени Цевки Крап Риболов Справи со Алатки

Број На Модел На:
Крапот Риболов безбедност Доведе Клипови
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Поток
Материјал:
Пластични
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Род Должина:
2.7 m
Тип:
безбедност доведе клипови
Количина:
25pcs
боја:
Темно Зелена

Слична стока во категоријата..