• Намалена цена
  • Ново
Нови Графит Структура Риболов Линија Тркала Winder Лажни Машина За Предење Конец Систем Врти Ролна
zoom_in

Нови Графит Структура Риболов Линија Тркала Winder Лажни Машина За Предење Конец Систем Врти Ролна

DEN 889.00 1140.48

Износот
check Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа. Карактеристики : кабел, лесно може да се завитка околу гајтанот на ролна, нема други помошни лице или нешто. максималната вкупна дебелина на одржување ролна 65mm. (Еден диск или cd) ролна може да ротација и револуција, на револуција за да може ефективно да се елиминира риболов линија е во рана во извртени плетенка.
прилагодливи гајтанот стегање. од испреплетени повеќе не прашате за помош, добие свој! Сосема Нов во Блистер Пакување. Една Година Гаранција. 100% Графит Изградба. Целосно Прилагодливи. Има Повеќе Spools. Одлично За Плетенка или Моно/Најлон Lin Напомена : оваа цел не вклучувајќи риболов ролна и линија

Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Бренд Име:
Hewolf
Број На Модел На:
риболов тркала
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Слична стока во категоријата..