• Ново
3pcs/многу Риболов Лебди Barguzinsky Ела плови Крап&Crucian Приоритетни Flotador Pesca Тапа Bobbers Риболов Додатоци Tackles
zoom_in

3pcs/многу Риболов Лебди Barguzinsky Ела плови Крап&Crucian Приоритетни Flotador Pesca Тапа Bobbers Риболов Додатоци Tackles

DEN 229.44

Износот
check Това е достапна


Шупливи Опашка Balsa Дрвени Риболов Плови 1-3# Крап Приоритетни Дренажа
Плови Затка Pesca Плувка Риболов Accessories Tools Се Справи Со
Карактеристики :
1. Сосема нов дизајн, многу бои ,убава apperance, e x qui сајт технологија,висока вода-доказ .
2.Изработка на високо квалитетни balsa материјал,голема пловни, разумен во вода.
3.Мазна и цврста интерфејс,издржливи во употреба.
4.Висока цврстина, не е лесно да се скрши.
5.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина себе, во голема мера се намали повлечете во вода.
6.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,опашката храбар,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.
Спецификации :
Тип на производ : Риболов плови
Материјал : Balsa
Објектот димензија :
WJ-01 1# : Item должина : 35cm/ нога должина : 13cm/ опашка должина : 8.5 cm/ тело должина : 13cm/дијаметар : 12.4 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.6 mm/ нога дијаметар : 1.3 mm/ Item Тежина : 1.19 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.56 g
WJ-01 2# : Item должина : 35.5 cm/ нога должина : 13cm/ опашка должина : 8.5 cm/ тело должина : 13.5 cm/дијаметар : 12.5 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.6 mm/ нога дијаметар : 1.3 mm/ Item Тежина : 1.25 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.6 g
WJ-01 3# : Item должина : 36cm/ нога должина : 13cm/ опашка должина : 8.5 cm/ тело должина : 14cm/дијаметар : 13mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.6 mm/ нога дијаметар : 1.3 mm/ Item Тежина : 1.39 g/ Вчитување Доведе Тежина : 2.0 g
WJ-02 1# : Item должина : 31cm/ нога должина : 11.5 cm/ опашка должина : 15.5 cm/ тело должина : 4cm/дијаметар : 10.6 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 1.6 mm/ нога дијаметар : 1.2 mm/ Item Тежина : 0.9 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.23 g
WJ-02 2# : Item должина : 31.5 cm/ нога должина : 11.5 cm/ опашка должина : 15.5 cm/ тело должина : 4.5 cm/дијаметар : 10.7 милиметри/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 1.6 mm/ нога дијаметар : 1.2 mm/ Item Тежина : 0.92 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.34 g
WJ-02 3# : Item должина : 32cm/ нога должина : 11.5 cm/ опашка должина : 15.5 cm/ тело должина : 5m/дијаметар : 10.8 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 1.6 mm/ нога дијаметар : 1.2 mm/ Item Тежина : 0.96 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.4 g
WJ-03 1# : Item должина : 43cm/ нога должина : 16.5 cm/ опашка должина : 21.5 cm/ тело должина : 5cm/дијаметар : 11.2 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.1 mm/ нога дијаметар : 1.1 mm/ Item Тежина : 1.25 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.23 g
WJ-03 2# : Item должина : 43.5 cm/ нога должина : 16.5 cm/ опашка должина : 21.5 cm/ тело должина : 5.5 cm/дијаметар : 11.4 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.1 mm/ нога дијаметар : 1.1 mm/ Item Тежина : 1.26 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1. 4g
WJ-03 3# : Item должина : 44cm/ нога должина : 16.5 cm/ опашка должина : 21.5 cm/ тело должина : 6m/дијаметар : 11.5 mm/ опашка дијаметар : 1mm и храбар дел 2.1 mm/ нога дијаметар : 1.1 mm/ Item Тежина : 1.38 g/ Вчитување Доведе Тежина : 1.58 g
WJ-04 1# : Item должина : 19cm/ нога должина : 6cm/ опашка должина : 9cm/ тело должина : 4cm/дијаметар : 9mm/ опашка дијаметар : 1.

Тип На Производ:
Риболов Плови
Плови Тип:
лебдечки плови
Тип:
Риболов Плови
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
Обликот:
Цилиндар
категорија:
Вертикална Шамандура
Пластични Тип:
Други
Позиција:
Езеро
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Големина:
See description
Број На Модел На:
#1,2,3

Слична стока во категоријата..