• Намалена цена
  • Ново
20pcs Мешани 2 Бои Cambo Турција Marabou Крв Пердуви Летаат Риболов Врзување Материјал Намамат Одлуки/ Имитираат Инсекти Куки Pesca
zoom_in

20pcs Мешани 2 Бои Cambo Турција Marabou Крв Пердуви Летаат Риболов Врзување Материјал Намамат Одлуки/ Имитираат Инсекти Куки Pesca

DEN 124.00 139.20

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
дели со риба
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Интегрирани Мамка
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
QJC-20PCS-5.6
Lenght:
6-12cm
Пакет:
20pcsмногу
боја:
мешана боја

Слична стока во категоријата..