• Намалена цена
  • Ново
Нови 1pcs Topwater Молив Намамат Вештачки Риболов Намамат 8cm 8.6 g Тешко Пластични Minnow Намамат Издолжена Мамка Pesca Риболов Tackles
zoom_in

Нови 1pcs Topwater Молив Намамат Вештачки Риболов Намамат 8cm 8.6 g Тешко Пластични Minnow Намамат Издолжена Мамка Pesca Риболов Tackles

DEN 74.00 98.88

Износот
check Това е достапна


Опис на производот број на Модел : PE006 Димензии : 8cm 8.6 g Материјал : ABS Пластика Боја : 7 Бои како сликата Кука : 6# Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Карактеристики на производот Непречено и брзо нуркачка акција светли бои за да привлечат големи риби. Надворешно тело скали и holographic очи заврши илузија. Светли бои за да привлечат големи риби, 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка. Висок јаглероден челик treble куки, доволно силна за да се фати голема риба, ниска одвојување стапка. Овие производи се создаде lifelike пливање на дејствија во вода.
Производ Слики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
PE006
Должина:
8cm
Тежина:
8.6g
боја:
7 бои како слик
Кука големина:
6# висока јаглероден челик Treble кука
Материјал:
ABS Пластика
Нуркање длабочина:
топ вода

Слична стока во категоријата..