• Ново
AOCLU wobblers Супер Квалитет 6 компјутери/број 6 Бои 7.5 5.5 cm g Тешко Мамка Minnow Чудак Риболов мами Бас 4# VMC куки бесплатен превозот
zoom_in

AOCLU wobblers Супер Квалитет 6 компјутери/број 6 Бои 7.5 5.5 cm g Тешко Мамка Minnow Чудак Риболов мами Бас 4 VMC куки бесплатен превозот

DEN 1214.88

Износот
check Това е достапна


7971321862648690 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 5.71 /парче US $ 7.89 /парче US $ 4.73 /парче US $ 4.25 /парче US $ 4.25 /парче US $ 32.00 /парче US $ 3.60 /парче US $ 3.60 /парче US $ 4.53 /парче Функција :
-VMC Куки; Големата Вода Отпорност на Resistence
- Рамна Површина Прстени За Подобрување На Тест Тежина
-Суровини Од Јапонија Што Организмот Чиста Јасно
-Телото Запечатен Со Ултразвучно испитување; Нема Вода Во По Време на Употреба
-Магнет : Магнет Внатре Прави Посебни Шум Да Се Привлечат Риба
Лесен За Долги Кастинг
Јасно Жолта
Зелена Тигар
Браун
Точки
Портокал Тигар
Јасно Зелена

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
AOCLU
Број На Модел На:
FR75
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
75mm including bib
Тежина:
5.5g
Тип:
ПОВРШИНА
акција:
бавно пливаат
длабочина:
1.8 m
Куките:
VMC 8#
Прстени Inna Кол.:
3.0 mm
Тело Материјал:
ABS Од Јапонија

Слична стока во категоријата..