• Ново
AOCLU wobblers Супер Квалитет 4 Бои 80mm 15g Тешко Мамка Minnow Чудак Попер Риболов мами 6# VMC куки се справи со подвижна површина
zoom_in

AOCLU wobblers Супер Квалитет 4 Бои 80mm 15g Тешко Мамка Minnow Чудак Попер Риболов мами 6 VMC куки се справи со подвижна површина

DEN 240.96

Износот
check Това е достапна


7971321862648690 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 5.71 /парче US $ 7.89 /парче US $ 4.73 /парче US $ 4.25 /парче US $ 4.25 /парче US $ 32.00 /парче US $ 3.60 /парче US $ 3.60 /парче US $ 4.53 /парче Функција :
-VMC Куки; Големата Вода Отпорност на Resistence
- Рамна Површина Прстени За Подобрување На Тест Тежина
-Суровини Од Јапонија Што Организмот Чиста Јасно
-Телото Запечатен Со Ултразвучно испитување; Нема Вода Во По Време на Употреба

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
AOCLU
Број На Модел На:
PA80
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
80mm
Тежина:
15.1g
Тип:
ПОВРШИНА
акција:
Лебдечки
Куките:
VMC 4#&6#
Прстени Inna Кол.:
4.0 mm
Тело Материјал:
ABS Од Јапонија

Слична стока во категоријата..