• Намалена цена
  • Ново
Amlucas Попер Риболов Намамат 6.5 см 10.9 g Wobblers Crankbaits Сликарство Серија Тешко Мамки за Риболов Додатоци WE68
zoom_in

Amlucas Попер Риболов Намамат 6.5 см 10.9 g Wobblers Crankbaits Сликарство Серија Тешко Мамки за Риболов Додатоци WE68

DEN 53.00 95.52

Износот
check Това е достапна


.
Функција :
Бренд : Amlucas
Тежина : 10.9 g/0.38 оз
Должина : 6.5 см/2.56 во
Нуркање Длабочина : Topwater
Тип : Попер
Материјал : ABS
Квалитетот куки : 2x Силна Treble Куките
Прстен : Силна Рамен Прстен
Целна Риба : Pikes,Yellowcheck крап,snakehead
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
тешко мамка
Должина:
6.5 см/2.56 во
Тежина:
10.9g/0.38oz
Нуркање длабочина:
Topwater
is_customized:
Yes
Тип:
попер
Материјал:
ABS
Квалитетот Куките:
2x Силна Treble Куките
прстен:
Силна Рамен Прстен
Целна Риба:
Pikes,Yellowcheck крап,snakehead

Слична стока во категоријата..