• Ново
Tigofly 36 Компјутери УВ Боја Флуоресцентни Chartreuse Месинг Beadhead Јајце Летаат Glo Грешка Летаат Риболов Муви Мами Слободни Летаат Кутија-Големина #8
zoom_in

Tigofly 36 Компјутери УВ Боја Флуоресцентни Chartreuse Месинг Beadhead Јајце Летаат Glo Грешка Летаат Риболов Муви Мами Слободни Летаат Кутија-Големина 8

DEN 595.20

Износот
check Това е достапна


Можеби како овие :
Флуоресцентни Chartreuse Месинг Beadhead Јајце Летаат, Летаат Риболов Лета
Должина : околу 1.5 cm/секој.
Кука Големина : 8#.
Пакување : 36 компјутери/многу.
2 многу+ за ПОПУСТ !!
Како што знаете..
Лета се сите рачно изработени .
На тој начин ние Не Ветуваме на сите муви ќе биде совршено иста .
Функција и големина ќе биде ситни различни.
Ве молиме НЕ perchase ако умот.
Ние и ветуваме на сите производи photoes земени во природа на светлината.
Ве молиме Имајте во предвид : Било ривали копија нашите Реклами текстот или крадат нашите фотографии ќе бидат пријавени на Aliexpress за justise.

боја:
Flo-Зелена
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
F0824-G
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
TIGOFLY
боја:
Chartreuse
Кука големина:
8#
Должина:
About 1.5 cm

Слична стока во категоријата..