• Намалена цена
  • Ново
HENGJIA 10PCS Лебди Minnow 7.5 g 95mm Вештачки 3D Очи Treble Куки Тешко Wobblers
zoom_in

HENGJIA 10PCS Лебди Minnow 7.5 g 95mm Вештачки 3D Очи Treble Куки Тешко Wobblers

DEN 346.00 576.00

Износот
check Това е достапна


Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
MI041
Бренд Име:
HENGJIA

Слична стока во категоријата..