• Намалена цена
  • Ново
Amlucas Minnow Риболов Намамат 11.5 cm 14.5 g Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Wobblers Crankbait pesca се Справи со WE241
zoom_in

Amlucas Minnow Риболов Намамат 11.5 cm 14.5 g Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Wobblers Crankbait pesca се Справи со WE241

DEN 59.00 83.52

Износот
check Това е достапна


.
Спецификации :
Бренд : Amlucas
Мамка Тип : Minnow Риболов Намамат
Намамат Тежина : 14.5 g/0.51 оз
Намамат Должина : 115mm/0.45 во
Длабочина : 0.5-1.5 м
Куки : 3*Силна Treble Куките
Очи : 3 D Риба очи
Прстени : Рамни прстени
Бои : 5 различни бои
Целна Риба : Бледо chub,бас,Pikes,Yellowcheck крап,Кинески костур,Topmouth culter
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
тешко мамка
Тип:
minnow
Должина:
115mm/0.45in
Тежина:
14.5g/0.51oz
длабочина:
0.5-1.5 м
Квалитетот Куките:
2x Силна Treble Куките
прстен:
Силна Рамен Прстен
Целна Риба:
Бледо chub,бас,Pikes,Yellowcheck крап,Кинески костур,Topmouth culter

Слична стока во категоријата..