• Намалена цена
  • Ново
1Pcs 8g 5cm Тешко Мини мамка Фабрика Minnow Чаби Намамат Crankbait Мамки Попер Куки 3D Очи Вода Длабочина 0-0.5 M 8Color ФА-424
zoom_in

1Pcs 8g 5cm Тешко Мини мамка Фабрика Minnow Чаби Намамат Crankbait Мамки Попер Куки 3D Очи Вода Длабочина 0-0.5 M 8Color ФА-424

DEN 45.00 60.96

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
1 Pcs 8g 5cm Тешко Мини мамка Фабрика Minnow Чаби Намамат Crankbait Мамки Попер Куки 3 D Очи Вода Длабочина 0-0.5 M 8 Color ФА-424
Должина : 50mm Боја : 8 бои Тежина : 8g Нуркање длабочина : 0-0.5 m
Цел Известување
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
WDAIREN
Број На Модел На:
ФА-424
Должина:
50mm
боја:
8colors
Тежина:
8g
Нуркање длабочина:
0-0.5 m

Слична стока во категоријата..