• Намалена цена
  • Ново
2018 Риболов Справи со Торба за риболов во ролна намамат појас торба водоотпорен мажите торба за Риболов Кампување риболов прашка торба
zoom_in

2018 Риболов Справи со Торба за риболов во ролна намамат појас торба водоотпорен мажите торба за Риболов Кампување риболов прашка торба

DEN 1497.00 1871.52

Износот
check Това е достапна


Риболов Справи Со Торба Преносни Отворено Мултифункционален Рамо Половината Торба Fanny Пакет Прашка Торба Водоотпорен Мека Двострано Рамо
1.Водоотпорен МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на 1000 D водоотпорен најлон ткаенини со екстра фирма stitched, квалитетна ABS тока, ова се справи со торба можат да го издржат долгорочна употреба во тешка состојба.
2.МУЛТИ-ЦЕЛ : риболов справи со торба има голем центар за замрзнување и надворешните џебови. Складирање на мами, клешти, пол, риболов кутии, паричник, копчиња и други додатоци сите организирани и безбедна.
3.ОТСТРАНЛИВ & ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Дојде со двете поместена ПОЛОВИНАТА ПОЈАС & РАМО, РАКА која е монтажни, прилагодлив за максимална удобност, може да се користи како рамо гласник торба. половината торба ,чанти и прашка торба.
4.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА како тактички сокол торба за мува риболов, кајак риболов, брод риболов, лов, велосипедизам и ден-патување пешачење. Чувајте ги сите неопходни работи комуникативен додека одење и работа.
5.ДИМЕНЗИИ(L*H*W) : Надворешната Димензија : 15.7 * 6.7 * 7.9 во | Главната преграда : 11*4.3 во | Рамо, рака : 37in max |Половината рака : 28.35 во макс.
1.Материјал : 1000 D оксфорд ткаенина 2.Големина на : 40 * 17 * 20cm / 15.7 * 6.7 * 7.9 во 3.Половината Рака Должина : 72cm / 28.35 во 4.Рамо, Рака Должина : 94cm / 37in 5.Боја : Црна/ Зелена / Маскирна 1 * Риболов Торба

Бренд Име:
BlueStraw
Слоеви:
3-Слој
Употреба:
Мулти-Цел
Број На Модел На:
Б-001
Со Решетката или Не:
No
Материјал:
Други

Слична стока во категоријата..