• Намалена цена
  • Ново
40*15*19cm TSURINOYA Мулти-функција Риболов Торба Водоотпорен Платно Половината Отворено Риболов Справи со Торба Accessoire Де Peche
zoom_in

40*15*19cm TSURINOYA Мулти-функција Риболов Торба Водоотпорен Платно Половината Отворено Риболов Справи со Торба Accessoire Де Peche

DEN 1409.00 2428.80

Износот
check Това е достапна

40*15*19cm TSURINOYA Мулти-функција Риболов Торба Водоотпорен Платно Половината Отворено Риболов Справи со Торба Accessoire Де Peche
Карактеристики :
Силен материјал, издржлив и носат-отпорни.
Мултифункционален риболов торба, може да се користи како рачна ташна, половината пакет или торба.
Мнозинството на џебови за различни риболов tackles складирање.
Доаѓаат со прилагодливи половината рака и рамо, рака да го покаже различни пози.
Спецификации :
Бренд : Trulinoya
Материјал : 600 D Платно
Боја : Камила / Зелена / Маскирна(изборен)
Половината Рака Должина : 72cm / 28.35 во
Рамо, Рака Должина : 94cm / 37in
Рака Ширина : 3.7 cm / 1.46 во
Објектот Големина : 40 * 15 * 19cm / 15.75 * 5.91 * 7.48 во
Објектот Тежина : 658g / 1.45 lb
Пакет Големина : 40 * 33.5 * 9cm / 15.75 * 13.19 * 3.54 во
Пакет Тежина : 700g / 1.54 lb
Пакет Листата :
1 * Риболов Торба
2 * Рака s

боја:
Каки, Армијата зелената боја, Маскирна
Употреба:
Мулти-Цел
Слоеви:
3-Слој
Број На Модел На:
BG064
Материјал:
Платно
Со Решетката или Не:
No
Бренд Име:
TSURINOYA
Стил:
отворено спортска торба
Тип:
Мултифункционален Риболов Справи Со Торба
Големина:
Approx. 40 * 15 * 19cm
боја:
Армијата зелената боја,Маскирна,Каки
Објектот Тежина:
Approx. 658g / 1.45lb
Употреба:
Мулти-Цел Торба
Број На Модел На:
BG064
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Слична стока во категоријата..