• Намалена цена
  • Ново
JSM Војска Зелена Риболов Вест прилагодлива Големина Мулти Функција Mutil Џеб мрежа Отворено Летаат Риболов Вест за опрема за риболов
zoom_in

JSM Војска Зелена Риболов Вест прилагодлива Големина Мулти Функција Mutil Џеб мрежа Отворено Летаат Риболов Вест за опрема за риболов

DEN 1208.00 2323.20

Износот
check Това е достапна


Опис на производот е дизајниран од страна на повеќето луѓе фигура и прилагодливи брзо-сува вест мрежа. Мулти-џебови дизајн за риболовен прибор и практично да се работи, Тоа е направен од носат-отпорни, и дише материјал со удобно мрежа обидел да се направи што повеќе падна одличен. Тоа е погоден за мува риболов, отворено спортски, итн.
Функција
1.Мулти-џебовите на дизајнот да биде лесно за ставање риболов додатоци
2.Прилагодливи рамо и половината појас да се вклопи во повеќето луѓе
3.Удобно назад мрежа поставата дизајн за да се зајакне breathability и повеќе преносни и зрачи
4.Тоа е погодно да се користи moveable летаат риболов закрпи
Напомена : мерење може да има некои грешки, ве молам, не ми пречи тоа. ви благодариме
1.Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе рефундирање на сите ваши пари или ја новата парцела за вас.
2. Нема следење на информации.
Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации во 7 дена подоцна, ве молиме да ни оставите порака ПОБРЗО.
3. Погрешно производи или погрешно количини.
Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. За должина, Мерење може да имате неколку Millimeter грешка. Дозволено е, ве Молам, не ми пречи тоа.
4. Превозот.
Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, Ако најде на превозот невообичаено, ве молиме контактирајте со нас брзо. Ви благодариме за вашето разбирање.
5. Повратни информации.
ние не може да прифати никакви негативни повратни информации. Тоа не може да ги реши сите проблеми. Ние ќе се потрудиме да ги сервисира сите и ние нема да направи да се чувствуваат разочарани. ве молиме да ни даде Пет ѕвезди и позитивни повратните информации.Повратната информација е многу важна за нас.
6. Спорот.
ние не се надевам, ќе се отвори спорот. спорот не може да се реши било probems. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. Вашето задоволство е нашата најголема моќ.

Број На Модел На:
риболов ранец вест
Материјал:
Лен
Бренд Име:
JSHANMEI
Функција:
Брз Сува

Слична стока во категоријата..