• Намалена цена
  • Ново
Висок Квалитет на Алуминиум Boilie со Вежба на Повеќе Боја Крап Риболов Игла Baiting Алатка Мамка Оптоварување Коса Екипаж Риболов Алатка Pesca
zoom_in

Висок Квалитет на Алуминиум Boilie со Вежба на Повеќе Боја Крап Риболов Игла Baiting Алатка Мамка Оптоварување Коса Екипаж Риболов Алатка Pesca

DEN 55.00 84.00

Износот
check Това е достапна


Име на производ : Мамка за Дупчење Игла
Позиција : Океански Брод Риболов,Океанот Рок Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Категорија : Крап Мамка
Тип : Вештачки Мамки
Боја : Сребрена
Примена : Крап Риболов
Материјал : Алуминиум Легура
Тежина : Околу.16g(1set)
1 парче latch игла,1 парче ударна игла
Двата краја може да се ротира.
1 x Мамка за Дупчење Игла Одговараат на

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
Риба Зафат
Големина:
As shown
боја :
Сребро.
Функција:
мамка игла
функција 1:
Риболов Алатки
Карактеристика 2:
риболов игла
функција 3:
риболов намамат игли вежба
карактеристика 4:
риболов намамат
Карактеристика 5:
крапот риболов
Функција 6:
риболов на крап
Карактеристика 7:
Риболов справи со Игла за boilies
Функција 8:
риболов мамка за дупчење игли алуминиум легура игла

Слична стока во категоријата..