• Намалена цена
  • Ново
Кристал AB Кристал teardrop Applique самба фустан Ткаенина да се шие на 1 buc (K9044)
zoom_in

Кристал AB Кристал teardrop Applique самба фустан Ткаенина да се шие на 1 buc (K9044)

DEN 306.00 360.00

Износот
check Това е достапна


вие сте biding 1 buc
големина приближно 58mm долг и широк 45mm
боја : Кристал AB ,сите тие се сребрена settings
дворот дворот дворот на Превозот :
1 : Epacket за овие Земјата : САД. Канада .Австралија .Нов Зеланд. Јапонија .Шпанија .Израел .Малезија Турција. Данска .Холандија .Финска. Јужна Кореја.Норвешка. Австрија .Франција. Унгарија. Полска .Ирска. Италија .Португалија .Шведска .Швајцарија. Белгија .Грција. Луксембург 7-12 дена до таму
Epacket за Мексико за 20 дена, за да има
Epacket за Саудиска Арабија, Украина, Русија 7-15 дена да therer (нормално)
2 : парцела во друга земја 35 до 50 дена, некои земјата побрзо зависи од поштата.
3 : цел вредност $150, ние ќе ја објавите преку експрес пост автоматски (DHL )

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
K9044)
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Обликот:
DR
Големина:
58mm long and 45mm wide
боја:
Кристал AB

Слична стока во категоријата..