• Намалена цена
  • Ново
JUNAO 10x30mm Големи Сини Кристал Капка Rhinestones да се Шие На Рамен Грб Камења Акрилик Стакло Applique Шиење Бележник Strass за Занает
zoom_in

JUNAO 10x30mm Големи Сини Кристал Капка Rhinestones да се Шие На Рамен Грб Камења Акрилик Стакло Applique Шиење Бележник Strass за Занает

DEN 378.00 504.00

Износот
check Това е достапна


JUNAO 10x30mm Големи Сини Кристал Капка Rhinestones да се Шие На Рамни Камења Назад
Акрилик Стакло Applique Шиење Бележник Strass за Занаети
Materail : Акрилик Стакло.
Rhinestones Големина : 10*30мм да се Шие На Rhinestones .
Боја : Темно Сина, Rhinestones,Кристал AB Rhinestones,Црни Кристали,Црвена Боја Кристали.
Количина : 100pcs Кристали Applique.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.? можеме да направиме нашата најдобро за вас! Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en ?(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) ? Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, таму може да има царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање?цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
JUNAO-10*30мм Шиење Rhinestones Applique
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
Точка име :
Шиење Сина Rhinestones
Материјал:
акрилик кристали
Техника:
станот назад камења
Обликот:
Капка Форма Rhinestones
Стил:
Да Се Шие На Rhinestones
боја:
Темно Сина Боја Rhinestones
Големина:
10*30mm Crystals Applique
Употреба:
rhinestones за занаети
Пакување:
100pcs да се Шие На Камења
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..