• Намалена цена
  • Ново
Топ одделение Сребро дното Кристално Стакло тока,Езеро сино Капка форма да се шие на rhinestones со дупки,Diy/свадба декорација SWSKY19
zoom_in

Топ одделение Сребро дното Кристално Стакло тока,Езеро сино Капка форма да се шие на rhinestones со дупки,Diy/свадба декорација SWSKY19

DEN 140.00 215.52

Износот
check Това е достапна


Точка име : да се Шие на кристал тока
Боја : сино Езеро
Големина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
Облик : Пад форма
Материјал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(сребро дното)
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(златна дното)

Големина:
10x14mm 10pcs, 13x18mm 10pcs, 18x25mm 10pcs, 20x30mm 5pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SWSKY19
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
боја:
езеро сино
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
База на боја:
Сребро Дното

Слична стока во категоријата..