• Намалена цена
  • Ново
0.6 mm Стакло Кавијар Монистра 3g Сива Розово Злато Мини Ноктите Уметност Мушка 3D Шарм Rhinestones DIY Помине Декорации
zoom_in

0.6 mm Стакло Кавијар Монистра 3g Сива Розово Злато Мини Ноктите Уметност Мушка 3D Шарм Rhinestones DIY Помине Декорации

DEN 51.00 63.84

Износот
check Това е достапна

Спецификација : Количина : 1 Кутија Материјал : Стакло Студ големина : Прибл. 0.6 mm Боја : Роза Злато/Џет Хематит /Gold/Aurum(изборен) Пакет Содржина : 3g/кутија Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн. Забелешка : за да Купите повеќе од $5, ќе испрати побрзо породување. можете брзо да ја прими стоката (сите производи се достапни!) Како да се купат
1.Ако можете само да се купи 1 објектот,ве молиме следите : 1.Купи сега 2. Место Цел 3.Плаќаат пари
2.Ако купите некои предмети,ве молиме fllow тоа : 1.Додај во кошничката 2.Продолжи шопинг 3.Додади во кошничка 4.Оди во кошничката 5.Изберете сите предмети 6.Место цел 7.Плаќаат пари начин на Плаќање
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите Aliexpress.Се е дозволено плати
2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно
Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем.
Провери пред да се купат дали детални превозот адреса,поштенски код е точен,ви благодарам многу.Ние се осигура дека вие веднаш ќе добиете пакет,ви посакуваме среќен шопинг.
Превозот
1. Ние само брод вашата потврди адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2. Пост Превозот нормално трае од 20 до 35 дена да се добие. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели ,а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
3.Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие. Наплата
Повратни Информации И Услуга
1. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa
3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!.

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
3g
Бренд Име:
gracefullady
Количина:
1box
Материјал:
Стакло
Тежина:
3g
Број На Модел На:
0.6 mm-0.8 mm
боја:
4 бои
Производот:
кавијар монистра
Примена:
декорација на нокти

Слична стока во категоријата..