• Намалена цена
  • Ново
Ми Светлина FUT037 2.4 G Безжична 4-Зона Безжични RF RGB LED Контролер за Флексибилни 5050 3528 RGB Led Лента Лента Светлина
zoom_in

Ми Светлина FUT037 2.4 G Безжична 4-Зона Безжични RF RGB LED Контролер за Флексибилни 5050 3528 RGB Led Лента Лента Светлина

DEN 334.00 402.72

Износот
check Това е достапна

Ми Светлина FUT037 2.4 G Безжична 4-Зона Безжични RF RGB LED Контролер за Флексибилни 5050 3528 RGB Led Лента Лента Светлина
Спецификација :
Име на производ : 2.4 GHz, 4-Зона RGB LED Лента Контролер
Модел Бр. : FUT037
Напон : DC12 V-24 V
Излез : Max. 6 A/Канал, Вкупно излез Max.10 A
Контрола на Далечина : 30m
Големина на : 85*45*22.5 мм

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Max. Оптоварување На Моќ:
Max10A 12V
Број На Модел На:
FUT037 2.4 G RF RGB LED Контролер
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Напон:
12-24V
Wattage:
Max10A 12V
Применливи Светла:
RGB LED лента светилка светлина
Карактеристики:
2.4 Ghz WIFI
Осцилација фреквенција:
.
Далечински Растојание:
.
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
2.4 Ghz WIFI
Controled Метод:
2.4 G безжична контрола
Гаранција:
1 години

Слична стока во категоријата..