• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови Доаѓањето На Летото Жени Секси Ракави Backless Кошула Резервоарот Врвот Блуза Вест Блузи Tshirt
zoom_in

2018 Нови Доаѓањето На Летото Жени Секси Ракави Backless Кошула Резервоарот Врвот Блуза Вест Блузи Tshirt

DEN 167.00 208.32

Износот
check Това е достапна


2018 Нови Доаѓањето На Летото Жени Секси Ракави Backless Кошула Резервоарот Врвот Блуза Вест Блузи Tshirt
Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Едноставно и удобно одговара на повеќето Жени. Еластичност : Еластична. Материјал : Памук + Polyeater. Големина : S/M/L/XL/2 XL- 5 големини. Боја : 2 Бои - Како фотографии е прикажано.
За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето!
Прирачник за мерење може да постои 1-3cm разлика.
Мерење Во ЦМ
Големина
Должина на Биста - - S 60 cm 84cm - - М 61 см 86cm - - L 62 cm 90cm - - XL 63 см 92cm - - 2 XL 64 cm 94cm - -
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Нашата онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ).
Внимание, затоа шт : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни .
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
GAOKE
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CL832975
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Местото на Оригиналот:
произведено во Кина

Слична стока во категоријата..