• Намалена цена
  • Ново
Нови 2018 Жени Секси Длабок V Шупливи Чипка Цевка Топ Женски Жица За Слободни Поместена Градници Исечете Женски Блузи
zoom_in

Нови 2018 Жени Секси Длабок V Шупливи Чипка Цевка Топ Женски Жица За Слободни Поместена Градници Исечете Женски Блузи

DEN 130.00 170.88

Износот
check Това е достапна


Материјал : 85% Spandex Боја : Црна,Бела Пакување Вклучуваат : 1 Pc X Жените Сечење на Врвот Една Големина : Биста : 74-84cm Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex
Декорација:
Чипка
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените Завиткани во градите Градник

Слична стока во категоријата..