• Намалена цена
  • Ново
2017 Секси Исечете Лето Врвот V Деколте, Мека Џемпер Маица Без Ракави Жените Фитнес Резервоарот На Врвот Чисто Бела Црна
zoom_in

2017 Секси Исечете Лето Врвот V Деколте, Мека Џемпер Маица Без Ракави Жените Фитнес Резервоарот На Врвот Чисто Бела Црна

DEN 120.00 162.24

Износот
check Това е достапна

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст , Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу! 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Полиестер се Вклопуваат во Стилот : Случајни Сезона : Летни , Пролетта Големина : S,M,L Пакет : 1 Pc Големина табела : S-биста : 74-86cm/29.1-33.9" должина : 32cm/12.6 М-биста : 78-90cm/30.7-35.4" должина : 35cm/13.8" L-биста : 82-94cm/32.3-36.2" должина : 36cm/14.2" answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни монитори се прикаже различни, навистина прави суптилна боја мапи и вистинска грешка е нормално. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 3.Таму можеби 1-3cm грешки . Тоа е нормален феномен . Ве молиме да се разбере . '

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Ткаени
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените блузи
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..