• Ново
1pcs бел Висок квалитет на Површината Монтирани на вредноста КОЧАН LED dimmable Downlights ac85-265V 10W 20W 30W LED Таванот Светилка Место Светло
zoom_in

1pcs бел Висок квалитет на Површината Монтирани на вредноста КОЧАН LED dimmable Downlights ac85-265V 10W 20W 30W LED Таванот Светилка Место Светло

DEN 768.00

Износот
check Това е достапна

Modle : 10w 20w30w кочан таванот LED вградна светилка Чипови : EPISTAR(Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 - 3500 K); Бела =4500-5000k
Кул Бело (5500-6500 K) Влезен Напон : AC85-245 V Светлосен Интензитет : 1w=100lm Зрак Агол : 120 степени LED работа температура : -25°C - +65°C Тежина : 300g(light+возач) Долг животен век достигне 100000hrs Одлично прозрачна ефикасност Одобрен : CE/Ro HS 5 години бесплатно replacemen
Карактеристики на производот Модерната led светилки Со ниска потрошувачка на енергија и ниска топлина висок квалитет на led. Хром позлата процес. не Кастинг во прав. стабилен квалитет трансформатор, краток/над напон/струјна заштита. Заштедува енергија и трошоците за одржување. се намалува електрична енергија трошоци и до 90% Со лесна инсталација. користи постоечки приклучок Цврстдржавата и брза за да го вклучите
Апликации Домови и канцелариски осветлување Пејзаж сцена/Место осветлување Архитектонски осветлување Малопродажба, прикажува и изложбени штандови Расположение осветлување/ општи осветлување На театри и места за забава Плаќање политика : 1. Можеме да го прифатиме, Т Т и западен,најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот политика : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата, И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Хонг конг пост Воздух Mail и Хонг Конг пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2. Купувачите се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да биде resonsible за кој било данок и или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да deciare на doods како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка). Враќање и замена политика : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w no dimmable, 10w dimmable, 20w no dimmable, 20w dimmable, 30w no dimmable, 30w dimmable
Тип На Објект:
Решетката Светилки
сертификација:
CQC,CCC,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,240V,110V,230V,120V
Карактеристики:
заштеда на енергија
База Тип:
Оптоварување
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталирајте Стил:
Downlights
Бренд Име:
BRIDAY
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
КОЧАН
Рефлектор:
огледало
Баласт:
Електронски
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
5 години

Слична стока во категоријата..