• Ново
1PCS 6 Канал 3V Реле Модул Optocoupler Изолација Низок Степен Потребен за Arduino
zoom_in

1PCS 6 Канал 3V Реле Модул Optocoupler Изолација Низок Степен Потребен за Arduino

DEN 408.48

Износот
check Това е достапна

1 PCS 6 Канал 3 V Реле Модул Optocoupler Изолација Низок Степен Потребен за Arduino

Теорија:
цврста состојба реле
Заштита На Функција:
Епоксидна
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност

Слична стока во категоријата..