• Намалена цена
  • Ново
Европската палата стил садови за еднократна употреба, marbling розова хартија првенство слама, торта плоча, дрвен нож и вилушка партија материјали
zoom_in

Европската палата стил садови за еднократна употреба, marbling розова хартија првенство слама, торта плоча, дрвен нож и вилушка партија материјали

DEN 90.00 90.24

Износот
check Това е достапна


Објектот Европската палата стил садови за еднократна употреба, marbling розова хартија првенство слама, торта плоча, дрвен нож и вилушка партија материјали Големина Видите слики Материјал Храна одделение дрво и хартија Делови, Прибор за јадење, плоча, ткиво, куп, слама Пакување ве Молиме погледнете ги деталите за ОЕМ Логото Не се Достапни Функции & Апликации Роденден, свадба, банкет..

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
Marbling стил
Шема:
Никој,Шарени,Полна Боја
Бренд Име:
БОГАТСТВО ДРВО
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Материјал:
Cowhide хартија
Објектот:
Marbling розова садови за еднократна употреба комплети
делови:
Прибор за јадење, плоча, ткиво, куп, слама
Материјал:
Храна одделение дрво и хартија
Спецификација:
Birthday party, wedding, banquet...
Пакување:
Ве молиме погледнете ги деталите

Слична стока во категоријата..