• Ново
гроздобер Салфетка хартија ткиво печатени розова пурпурна цвет пеперутка handkerchief decoupage servilletas свадба, роденден на партијата декор
zoom_in

гроздобер Салфетка хартија ткиво печатени розова пурпурна цвет пеперутка handkerchief decoupage servilletas свадба, роденден на партијата декор

DEN 383.52

Износот
check Това е достапна


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.
Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение вода-базирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.
Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cm
Пакет : 2packs/многу,20 парчиња/pack(2 слоеви/pc)
Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

боја:
микс 2 обрасци
Шема:
Буква,Пеперутка,Цвет,Растенијата
Повод:
Број На Модел На:
ks18040504
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Големина:
33*33cm
folden големина:
16.5*16.5 cm

Слична стока во категоријата..