• Ново
40 табела трудови салфетки ткиво бела и црна печатени Леопард гроздобер decoupage свадба партија крпа декоративни serviettes мат
zoom_in

40 табела трудови салфетки ткиво бела и црна печатени Леопард гроздобер decoupage свадба партија крпа декоративни serviettes мат

DEN 335.52

Износот
check Това е достапна


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.
Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение вода-базирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.
Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cm
Пакет : 2packs/многу,20 салфетки/pack(2 слоеви/pc)
Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

боја:
микс 2 шема
Шема:
Цртан филм животно,Шарени
Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
NP016
Големина:
33*33cm
folden големина:
16.5*16.5 cm

Слична стока во категоријата..