• Намалена цена
  • Ново
Aelicy 3pcs водоотпорен оксфорд ткаенина момчиња училиште кеси ранец за тинејџери молив случај сина книга торба момче рамо schoolbag
zoom_in

Aelicy 3pcs водоотпорен оксфорд ткаенина момчиња училиште кеси ранец за тинејџери молив случај сина книга торба момче рамо schoolbag

DEN 1072.00 1848.00

Износот
check Това е достапна


Aelicy 3pcs водоотпорен оксфорд ткаенина момчиња училиште кеси ранец за тинејџери молив случај сина книга торба момче рамо schoolbag
Предмет Тип : Училишни Торби Шаблон Тип : Комбинација Тип : Ранец Објект Висина : 45см Објект Тежина : за 0,7 кг Објект Ширина : 15cm Затворање Тип : Патент Главен Материјал : Оксфорд Материјал Состав : водоотпорен оксфорд ткаенина Објект Должина : 30cm Пол : Момчиња Функција : училиште торба, патна торба,лаптоп ранец Внатрешната структура:Внатрешни работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни работи Патент Џеб Парцели вклучуваат : 1 * Торба + 1 * Торба + 1 * Чанта
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. Сите слики се прикажани се само за референца.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
√ Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.

боја:
Сина
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Aelicy
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
водоотпорен ранец жени мажи
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печатење
тип 1:
машки торба
тип 2:
Мажите Училиште торба
тип 3:
училиште кеси за момчиња
Тип 4:
училишен ранец
Тип 5:
водоотпорен ранец жени
Тип 6:
водоотпорен ранец мажи
Тип 7:
водоотпорен ранец за лаптоп
Тип 8:
лаптоп ранец жени
Тип на 9:
унисекс ранци печатење кеси
тип 10:
preppy стил торба секојдневен ранци

Слична стока во категоријата..