• Ново
2018 нов стил Ранец Секојдневен Rucksack USB Унисекс Дизајн Оксфорд Лаптоп Човек водоотпорен ранец Училиште студентски Книга Ранец
zoom_in

2018 нов стил Ранец Секојдневен Rucksack USB Унисекс Дизајн Оксфорд Лаптоп Човек водоотпорен ранец Училиште студентски Книга Ранец

DEN 1919.04

Износот
check Това е достапна


Материјал : Оксфорд ткаенина
Големина на : 48*26*13 cm
Превозот :
Ние ќе се справи со вашата Цел во 2 дена, и имаат следење на број;
Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена.
Превозот преку DHL : 3-7 работни дена,EMS : 7-20 дена.
Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме, поради руската Пост политика.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
правец љубов
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
Yes
Број На Модел На:
1688JSxixiang
Шаблон Тип:
Крпеница
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Техника:
NO

Слична стока во категоријата..