• Намалена цена
  • Ново
2018 Нова машка Книга Кеси USB Полнење Ранец Rucksack Лаптоп Кеси Preppy Мажите Училиште Колеџ Торби за Патување Унисекс Ранци
zoom_in

2018 Нова машка Книга Кеси USB Полнење Ранец Rucksack Лаптоп Кеси Preppy Мажите Училиште Колеџ Торби за Патување Унисекс Ранци

DEN 907.00 1778.40

Износот
check Това е достапна


Големина:
H43cmL29cmW14cm
Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6464u
Техника:
Жакард
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Декорација:
Ruched,Ниту Еден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dxyizu
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Полиестер
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback

Слична стока во категоријата..