• Намалена цена
  • Ново
2018 нов бренд жените ранец Panelled Везови торба женски висок квалитет на вештачка кожа рамо училиште кеси
zoom_in

2018 нов бренд жените ранец Panelled Везови торба женски висок квалитет на вештачка кожа рамо училиште кеси

DEN 1828.00 3656.64

Износот
check Това е достапна

Пакет големина : на дното должина 32 CM, висока 38 CM, ширина 25 CM на вреќа, на дното ширина 12 CM квалитетот е апсолутно високи устата, Целосна личност, обезбедување на квалитет.
црна
russet
Кафе

Главен Материјал:
PU
Декорација:
Занитвам,Батон,Црисс-Крстот,Шупливи Надвор,Везови,Писмо,Возбудува,Ремени,Дијаманти,Рефлексивни Шари
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Panelled
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
Поддршка дистрибуција
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Повик
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Дали инвентар:
Yes
Акции тип:
Целата еден
Доцна за време на испорака:
5
Уметност.нема.:
386750
Стил:
Жените Ранец
Торба моден стил:
Судрат Пакет
Популарната елементи:
Хит Боја
Пакет внатрешната структура:
Сендвич Патент Торба

Слична стока во категоријата..