• Намалена цена
  • Ново
Нов Стил Удобно Momma Превозникот Baanket и Дише Младата Прашка Меки Природни Памук Добро за Бебето е ' Рбетот на Бебето Заврши
zoom_in

Нов Стил Удобно Momma Превозникот Baanket и Дише Младата Прашка Меки Природни Памук Добро за Бебето е ' Рбетот на Бебето Заврши

DEN 872.00 1063.20

Износот
check Това е достапна


Нов Стил Бебе Заврши Удобно и Дише Младата Прашка Меки Природни 100% Памук Старечки Покрие 0-3 Yrs Бебе Подарок Поставува
1.Материјал : Памук+Spandex
2.Димензии : должина е околу 5.2 метри, ширина е околу 0.54 метри.
♦ Помалку Fussing и Плаче - Една неодамнешна студија покажа дека носи вашето бебе најмалку три часа на ден го намалува плаче и fussing 43% во текот на денот, и 51% во текот на ноќта. Бебињата се посреќни, имаат помала потреба да плаче, и родителите да уживаат во нивните бебиња повеќе како резултат на тоа. ♦ Enhanced Learning - Врши бебиња имаат зголемена визуелни и аудитивни будноста. Вршење на бебето промовира когнитивниот развој и говор развој, од бебињата кои се изложени на повеќе искуства и разговори. ♦ Материјал - Нашето бебе обвива се направени од комерцијален мешавина од Памук Тери и Spandex. Тоа е само доволно водат да се задржи вас и вашето бебе безбедно, сит, и удобно.
Многу мајки се допаѓа да се користи бебе заврши
Стр roduct
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Сите димензии се за вашиот референца само. 2~3 cm податоци грешка е дозволено. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот
1. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Тоа обично трае околу 12~60 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот mail, Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо ако не го добиете вашиот објект на време. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се врати, мора да се во НОВ и во ДОБРА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети!

Тип:
Ранци & Превозници
Бренд Име:
EGMAO БЕБЕ
Носители Тип:
Пред Носење,Пред Се Соочуваат Со
Товарот:
17kg,18kg,20 кг,13kg,9kg,16kg,14kg,10kg,11kgr,12kg,19kg,15kg
Возраст Опсег:
< 3 години,10-12 месеци,19 до 24 месеци,2-18 месеци,1-10 месеци,3-24 месеци,0-3 месеци,7-9 месеци,2-24 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Spandex
Број На Модел На:
BT0001
Шаблон Тип:
Шарени
Тип:
бебе прашка
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Материјал:
95% памук, 5% spandex
боја:
како се покаже слика
Пакување:
1pcs/ТОРБА
Големина:
5.2m*0.5m
Funtion:
бебе превозникот
Функција:
Дише
Потекло:
ZheJaing Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..