• Намалена цена
  • Ново
THIKIN Платно Tote Лен Чанта Мека Плажа Кеси за Обновливи Количка за Купување Рака Кеси за Жените Торба Маслото Отпечатоци
zoom_in

THIKIN Платно Tote Лен Чанта Мека Плажа Кеси за Обновливи Количка за Купување Рака Кеси за Жените Торба Маслото Отпечатоци

DEN 403.00 479.52

Износот
check Това е достапна


За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за y
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и servi

Големина:
34X42X1.5cm
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Пејзаж
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Z2201
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Не Џеб
Обликот:
Повик Tote
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Бренд Име:
ThiKin
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Лен
Тип На Објект:
Cansvas Торба, Секојдневен Tote, Жените Чанта
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси&Рамо Кеси
Точка име :
Плажа Торба, Жените Гласник Кеси
Шема:
3D Животно, Цветни Печатење Жените Чанта
дизајн:
Bolsa Feminina,Bolsa Mujer,Mochilas Mujer
Функција:
Пренослив,Мека
Стил:
Луксузни чанти жените кеси дизајн
Пол:
за Жените, Дама ,Тинејџер Девојки
понуда:
Dropshipping и Обичај
Type2:
гласник торба жени

Слична стока во категоријата..