• Намалена цена
  • Ново
RanHuang Нови 2018 Жените Модни Чанти Висок Квалитет на Стп Кожни Чанти Големи Рамо Кеси Жените Домот Гласник Кеси Црвена
zoom_in

RanHuang Нови 2018 Жените Модни Чанти Висок Квалитет на Стп Кожни Чанти Големи Рамо Кеси Жените Домот Гласник Кеси Црвена

DEN 1306.00 2373.60

Износот
check Това е достапна


Опис : Бренд : Ran Huang Материјал : Врвен Квалитет Стп Кожа Димензии : Должина : 32cm , Дебелина : 15cm ,Високи : 23cm , Tote Максимална : 13cm Стил : Мода , Класичен , Дарежлив Сосема 3 бои (Кафеава , Црна , Вино Црвено) Тоа е исто така погоден за подароци испратени да роднини, пријатели, колеги.

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
RanHuang
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Satchels
Број На Модел На:
A1195
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..