• Намалена цена
  • Ново
Модата жените Екран на Допир за Зима и Топло Чувар Јава Ракавици
zoom_in

Модата жените Екран на Допир за Зима и Топло Чувар Јава Ракавици

DEN 125.00 162.24

Износот
check Това е достапна

-0.83 /торба -1.63 /торба
Спецификации :
Екранот на допир стил ракавици може да се работи со сите екран на допир за телефон/таблет уреди.
Елегантен чипка цвет дизајн, одличен подароци за вашите пријателки.
Меки и удобни, совршен за зимска употреба.
Тип : Екран На Допир Ракавици
Количина : 1 Пар
Пол : Жените
Сезона : Зима
Материјал : Памук, Кашмир
Ракавица Стил : Целосна Прсти Ракавици
Карактеристики : Згусне, Корисни, Топло Чувар, Екран на Допир, Удобен за Носење
Големина : Една Големина Одговара за Повеќето Жени
Вкупна Должина : 23cm/9.06" (Прибл.)
Средниот Прст Должина : 8cm/3.15" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
1 Пар на Екран на Допир за Ракавици

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Бренд Име:
SANWOOD
Број На Модел На:
23199
Материјал:
Памук,Кашмир
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
боја:
Кафеава,Розова,Виолетова,Црна,Црвена
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Флорални

Слична стока во категоријата..