• Намалена цена
  • Ново
300p! Топ Љубители на Зимски Спортски Топло 3-Прст на Екранот на Допир, Ракавици за iphone/ipad паметен Телефон,Волнени Плетени Ракавици,Брусен Neri
zoom_in

300p! Топ Љубители на Зимски Спортски Топло 3-Прст на Екранот на Допир, Ракавици за iphone/ipad паметен Телефон,Волнени Плетени Ракавици,Брусен Neri

DEN 28620.00 38160.00

Износот
check Това е достапна


2017 Нов Оглас
Топ Љубители на Зимски Спортски Топло 3-Прст на Екранот на Допир, Ракавици за iphone/ipad Сите паметен Телефон,Волнени Плетени Ракавици,Брусен Neri
Висока Чувствителност
Добра Еластичност
Супер Меки
Ако сакате да се купи се меша бои,ве молиме оставете порака за она што го сакате.
Добра еластичност!Тоа е подобро решение за Европскиот и Американскиот генерал возрасни Мажи или Жени, над 12 возраст адолесценти (момче и девојка)!
100% Сосема нов висок квалитет Пол : Унисекс, Мажите или Жените Стил : Случајни Мода, Стил Љубовници Материјал : Плетење волнени Бранеа Neri,повеќе потоплите Многу добар еластична, погодни за повеќето луѓе (Тоа е подобро да одговара за Европскиот и Американскиот генерал возрасни Мажи или Жени, над 12 возраст адолесценти (момче и девојка)! Пакетот Вклучува : 1 Pair време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Со ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е нашата наша контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Корални Руно,Акрилик,Кашмир,Памук
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BTXYPAY
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
СР-IG002SG
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ракавици Големина:
слободни
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Мека Плетење Волнени
Карактеристики 2:
Висока чувствителност
Карактеристики 1:
Добра еластичност
is_customized:
YES
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
Нема мало пакет

Слична стока во категоријата..