• Намалена цена
  • Ново
2Pair Пети Сепаратор Pedicura Ортопедски Hallux Valgus Корекција Straightener Педикир Алатки Силикони Plantillas Para Los Пити
zoom_in

2Pair Пети Сепаратор Pedicura Ортопедски Hallux Valgus Корекција Straightener Педикир Алатки Силикони Plantillas Para Los Пити

DEN 184.00 245.28

Износот
check Това е достапна


2 Pair Пети Сепаратор Pedicura Ортопедски Hallux Valgus Корекција Straightener Педикир Алатки Силикони Plantillas Para Los Пити
Настава : Еднократно : рака мие со топла вода и сапун, а потоа се исуши Перат,Мека медицински силикони, не-токсични Спречи сува кожа да се Заштити кожата од напукнување Пакетот Вклучува : 2 Пар пета чорапи

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Бренд Име:
NIDETX
Количина:
2Pair педикир алатки
Материјал:
силиконски пети Сепаратор
Големина:
plantillas para los pies
Број На Модел На:
Hallux valgus

Слична стока во категоријата..